بررسی شرایط سرمایه گذاری و خرید ملک در قبرس شمالی

آیا درباره میزان مبلغ سرمایه گذاری در قبرس شمالی می‌دانید؟ مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی چیست؟ چگونه می‌توانیم اقامت در قبرس شمالی را اخذ کنیم؟ قبرس شمالی یکی از مناسب‌ترین سرزمین‌ها برای مهاجرت و زندگی است. یکی از بهترین روش‌های مهاجرت به قبرس شمالی و اخذ اقامت این کشور سرمایه‌گذاری است. در این مقاله قصد داریم درباره خرید ملک در قبرس شمالی مزایای آن، و همچنین شرایط مهم برای انجام آن بپردازیم. با پارسیان اپلای همراه شوید.

اقامت در قبرس شمالی از طریق سرمایه‌گذاری چگونه است

کشور قبرس کشوری واقع در شرق دریای مدیترانه بوده که به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. جمعیت قبرس چیزی در حدود 166 هزار نفر است. قبرس شمالی قسمت ترک‌نشین این کشور محسوب می‌شود، در حالی که قسمت جنوبی عضوی از اتحادیه اروپا است. کشور قبرس در سال‌های اخیر رشد اقتصادی بسیار مناسبی داشته است و به همین دلیل نظر بسیاری از سرمایه‌گذاران بین‌المللی به این کشور جلب شده است. با افزایش سرمایه‌گذاران بین‌المللی که در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‌اند، نرخ بیکاری نیز کاهش قابل توجهی داشته است. خرید ملک در قبرس شمالی از جمله روش‌هایی است که می‌توان به وسیله آن اقامت این کشور را اخذ کرده و از مزایای آن نیز بهره‌مند شد. برخی از مزایای اخذ اقامت در قبرس شمالی به وسیله سرمایه‌گذاری عبارت است از:

  • مالیات بسیار کم
  • نیاز نداشتن به هیچگونه مدرک زبان
  • اخذ اقامت سریع
  • استفاده از حقوق شهروندی قبرس
  • بازگشت سریع سرمایه
  • پایین بودن هزینه سرمایه‌گذاری
  • معاف بودن از مالیات در صورت سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری
بیشتر بخوانید:  آشنایی با شهر بنارس، شهر مقدس هندی ها

مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی با خرید ملک

از دیگر روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به قبرس شمالی خرید ملک در این کشور است. این روش را می‌توان یکی از محبوب‌ترین روش‌ها میان سرمایه‌گذاران دانست. یکی از مهم‌ترین شرایط مهاجرت سرمایه گذاری به قبرس شمالی از مشهد، خرید ملکی به ارزش 300 تا 500 هزار یورو است. با این روش دیگر نیازی به حضور و زندگی در قبرس نخواهید داشت. برای اخد اقامت قبرس نیز تنها کافیست که ملک خریداری شده را به مدت 3 سال در مالکیت خود نگه دارید. خرید ملک مطمئن‌ترین روش خرید ملک در قبرس شمالیاست. سند ملک‌های کشور قبرس به سه نوع تقسیم می‌شوند که عبارت است از:

  • سند ترکی (از قابل اطمینان‌ترین انواع اسناد که امروزه بسیار کمیاب شده است.)
  • سند تی ام دی (املاک با سند تی ام دی غصبی هستند. توصیه می‌شود که از این نوع اسناد به هیچ وجه استفاده نکنید.)
  • سند معاوضه‌ای (این سند به افرادی که ملک خود را با ملکی در قبرس تعویض کنند تعلق خواهد گرفت.)
بیشتر بخوانید:  بوهول جزیره ای با ساحل سفید و تپه های شکلاتی

موسسه مهاجرتی در مشهد چیست؟

افرادی که قصد مهاجرت به دیگر کشورها را دارند، بهتر است این امر را توسط یک موسسه مهاجرتی قانونی انجام داده و با کمک گرفتن از وکلا و مشاوران مجرب و متعهد اقدام به مهاجرت نمایند.

خدماتی که یک موسسه مهاجرتی به مشتریان خود ارائه خواهد داد شامل صفر تا صد راه‌های قانونی مهاجرت می‌باشد، که از ارائه دادن مشاوره و اطلاعات رایگان تا نهایی شدن پروسه مهاجرت  خواهد بود. که در واقع یک پکیج کامل از خدمات محسوب می‌شود.

متقاضیان باید در نظر داشته باشند که موسسه مهاجرتی که انتخاب نموده‌اند، حتما می‌بایست توسط وکیلی اداره شود که مسلط به مسائل حقوق بین الملل باشد.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باعث می‌شود پروسه مهاجرتی افراد به سهولت انجام پذیرد این است که در اغلب مواقع لازم خواهد بود که قسمتی از کار متقاضیان در کشور مقصد انجام شود، و در پی همین امر این امکان وجود خواهد داشت که خود متقاضی بنا به دلایلی نتواند در آن کشور حضور داشته باشد، در نتیجه این مسئولیت به عهده وکیل یا موسسه مهاجرتی خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  کلیسای کازان، از بناهای پربازدید مسکو (+تصاویر)

متقاضیان با اقدام از طریق یک موسسه مهاجرتی می‌توانند به تسریع انجام امور مهاجرتی خود کمک کرده و انجام کلیه مراحل اخذ ویزا و مهاجرت قانونی و اصولی خود را به آن‌ها بسپارند.

ویژه‌گی‌های یک موسسه مهاجرتی معتبر

از ویژ‌ه‌گی‌های مناسب یک موسسه مهاجرتی معتبر می‌توان به تجربه و توانایی‌های وکلا و همچنین کیفیت و ارائه مشاوره دقیق به مشتریان اشاره کرد. همچنین موسسات معتبر متشکل از یک تیم حرفه‌ای و متخصص هستند که به افراد در امور مختلف مهاجرتی با توجه به شرایط آن‌ها مشاوره خواهند داد.

از دیگر نشانه‌های یک موسسه مهاجرتی مناسب تعهد و مسئولیت پذیری و صداقت در انجام کار می‌باشد.

معمولا موسسات معتبر با دیگر وکلای بین‌المللی و کارشناسان حقوقی در خارج از کشور ارتباط گسترده‌ای داشته که از طریق آن‌ها قوانین و شرایط کنونی مربوط به آن کشور را مورد بررسی قرار دهند